Chlorella a ječmen

Chlorella a ječmen ZELENÉ POTRAVINY plné nutričně zajímavých látek, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Chlorella i ječmen patří mezi čistě přírodní produkty, skvěle osvěží, příjemně povzbudí, pročistí a slouží jako prevence.

Jak jsem se k zeleným potravinám dostala…
V životě jsem vlastně měla celkem štěstí, nemusela jsem řešit žádné závažné onemocnění, těžké úrazy, ani nic podobného. Jsem však člověk jako každý jiný, a občas se stalo, že se nějaký ten drobný neduh přihlásil o slovo. To jsem si vždy z velké části, nejen díky psychosomatice, dokázala vysvětlit a vyřešit.

Za zlomový okamžik považuju rok 2018, kdy jsme naši oblast podnikání rozšířili o další vynálezy včetně chlorellového piva a tyto novinky jsme se snažili zavést do praxe. V té době se navíc narodil i náš syn, takže v tom pracovním i rodičovském nasazení jsem se cítila doslova jak vyzobaná slunečnice.

Únava, nervozita, jídlo v poklusu a totálně nabourané zažívání, bolesti žaludku, občas nějaký ten zánět. Musím přiznat, že v tu chvíli byla psychosomatika, a dokonce i farmacie, na vše krátká. Pokud něco fungovalo, tak pouze chvilkově. Vzhledem k tomu, že jsme měli celkem široký záběr a byli jsme dlouhou dobu na všechno sami dva plus náš uzlíček štěstí, neviděla jsem moc východisko, jak z toho ven.

Když už jsem se blížila mílovými kroky k syndromu vyhoření a vyčerpání, ozvala se mi kamarádka, jestli nechci vyzkoušet Chlorellu a ječmen. O zelených potravinách už jsem měla načteno z dřívější doby. Navíc jsme si Chlorellu úspěšně otestovali i v té tekuté pivní formě, takže vlastně nebylo co ztratit.

Nakonec můžu podotknout, že po zkušenostech, které  doposud mám, nelituju. Vyřešila jsem, co jsem potřebovala. Vím, že tělu dopřávám čistě přírodní formu, která působí preventivně a šetrně k lidskému organismu. Vím, že Chlorella a ječmen jsou lidskému tělu přirozené, neboť nás doprovází už od nepaměti. A taky vím, že mám za sebou skupinu lidí, která mě podpoří nebo mi poradí, když potřebuju jakékoli informace o zelených potravinách a účincích na lidské zdraví.

V jakých oblastech umí být Chlorella a ječmen dobrými pomocníky?
Jedná se například o cukrovku, různé formy zánětů, podpora těhotenství a kojení, myomy, celková detoxikace organismu, doplnění vitamínů a  minerálních látek, únava, stres, nepravidelná menstruace, zažívací problémy, podpora rekonvalescence v průběhu pooperačních stavů, překyselení organismu. Chlorellu a ječmen je možné aplikovat v podobě suspenze také zevně. Krásně hojí rány, opařeniny, spáleniny, bodnutí a mnohé další. Z Chlorelly a ječmene jsou také bezvadné pleťové masky a na Chlorelle si navíc velice často pochutnají i domácí mazlíčci (pejsci, kočky, hlodavci, rybičky…).

 

Chtěli byste získat více informací o zelených potravinách?

Mám zkušenost se zelenými potravinami

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

10 + 9 =